Akustika Sahne

Genç yetenekler! Sahne sizin…
Şarkılarınızı Akustika Sahne’de ücretsiz olarak çekip yayınlıyoruz. Youtube performası en iyi olan genç sanatçı adaylarına yeni projelerimizde yer veriyoruz. Hemen katılmak için formu doldurup bize gönderin. Sizi arayalım.

Image Here

SOUNDHORUS bünyesinde kurduğumuz AKUSTİKA adlı canlı performans sahnesinde, kamera, ışık, ses tesisatı, kurgu ve montaj stüdyosu gibi tüm ekipmanımızla sizleri bekliyoruz. Siz gelip şarkılarınızı seslendirin, biz çekimlerini yapıp videolarınızı AKUSTİKA Youtube kanalında yayınlayalım.

Ayrıca isterseniz her türlü video klip ve canlı performans çekimleriniz için istediğiniz gün ve saatte sahnemizi tüm teknik ekip ve ekipmanı ile birlikte kiralayabilirsiniz. Dış çekimler için bizden ekip ve ekipman desteği alabilirsiniz. Müzik içeriklerinizin kurgu ve montajlarını yine ekibimizle birlikte tamamlayıp yayına hazır hale getirebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için lütfen "İLETİŞİM FORMUNU" doldurun. En kısa sürede sizi arayalım.

İletişim Formu

Akustika Sahne Youtube kanalından daha önce çekilmiş canlı performans müzik videolarına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SOUNDHORUS
Yönetici

Albüm mü yapmak istiyorsunuz? Besteleriniz mi var? Müzik sizin için bir yaşam biçimi mi? Siz projenizi oluşturun, biz tüm ayrıntıları sizin yerinize halledelim. Aranjör, müzik yönetmeni, stüdyo, enstrumantalist, tonmaister vs. vs. bu işlerin hepsini bize bırakın!

Yorumlarınızı Ekleyiniz