Prodüksiyon

Her biri kendi alanında uzman aranjör, besteci ve yönetmenlerimiz albümünüzün tüm altyapı çalışmaları ve stüdyo kayıtlarını tamamlasın, siz sadece stüdyoya girip şarkılarınızı seslendirin.

Image Here

Albüm mü yapmak istiyorsunuz?
Besteleriniz mi var?
Müzik sizin için bir yaşam biçimi mi?
Siz projenizi oluşturun, biz diğer tüm ayrıntıları sizin yerinize halledelim. Aranjör, müzik yönetmeni, stüdyo, enstrumantalist, tonmaister vs. vs. bu işlerin hepsini bize bırakın!

Her biri kendi alanında uzman aranjör, besteci ve yönetmenlerimiz albümünüzün tüm altyapı çalışmaları ve stüdyo kayıtlarını tamamlasın, siz sadece stüdyoya girip şarkılarınızı seslendirin. Müzik sektörünün en başarılı müzisyenleri tarafından çalınarak kaydedildikten sonra miks, mastering ve MFIT işlemleri tamamlanan şarkılarınızı kliplendirerek yapım hakları size ait olmak üzere tüm dijital müzik platformları ve YouTube’da yayınlayalım. Kazandığınız gelirleri toplayıp aylık periyodlar halinde banka hesabınıza aktaralım.

İstanbul’da faaliyette olan prodüksiyon hizmetimiz için lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurup bize gönderin. En kısa sürede sizi arayalım.

İletişim Formu
SOUNDHORUS
Yönetici

Albüm mü yapmak istiyorsunuz? Besteleriniz mi var? Müzik sizin için bir yaşam biçimi mi? Siz projenizi oluşturun, biz tüm ayrıntıları sizin yerinize halledelim. Aranjör, müzik yönetmeni, stüdyo, enstrumantalist, tonmaister vs. vs. bu işlerin hepsini bize bırakın!

Yorumlarınızı Ekleyiniz